|
Ansøgninger? Acceptere ikke random ansøgninger bare sådan, vis du ansøger må du skrive om hvorfor, og så må vi tage den derfra.. tak
Navn ; Ditlev
Blir kaldt : Aka, Ben, Champ og Dee Dee
Alder: 25
Bosted: Roskilde
Sport: Bueskydning
Musik: Hilary Duff, Alizee, Nightwish, Nightcore, Dance, Trance, Techno, Hardstyle, Celtic og Rock og så forsætter den ellers bare, for høre sådan set alt, mere eller mindre..
Tatoo: Højre skylder og ned af armen, dog ikk færdig endnu
Dyr: En dejlig Alaskan malamute tæve (En Slædehund) på 3 år nu sådan ca, ved navn Shira, hendes navn betyder: Min Sang Min hund betyder alt for mig, så det er vigtigt at "du" som person ka lig hund..
Søskende: Bror på 21, og to havlbrødre på 15 og 26. Har os en "extrabror" som hedder Emil Tofte : )
Kort beskrivelse af mig: Er en der la min hverdag og liv, styre af mine følelser.. Er en der gerne hjælper venner og veninder med hva jeg nu ka hjælpe med, og er god til at forstå og snakke om folks problemmer..
Jeg er meget kærlig, omsorgsfuld og romantisk. Jeg er lidt af en hyggebamse med stort H, der elsker at side og nusse, slapper af til en film, gøre det hyggeligt med stearinlys osv.. Elsker at gi massage, for igennem massagen lære man kærtegnets hemmelighed :i
Søger nogle rigtig gode veninder som man ka få et ordenligt venskab til, og hvem ved om der ka ske mere senere hen af, det vil tiden jo vise : )
Alder spiller ingen rolle, for min skyld kan du være lidt ældre el yngre ind mig.. Jeg ligger vægt på følelserne der er for personen og hvorn man har det sammen..
Der er sikkert nogle ting endnu der kunne skrives ind, men hellere lade folk finde ud af det Vis der skulle være noget du evt. har lyst til at spørge om så skal du være velkommen til det
Ta chancen... Glem min alder og lær mig at kende ; )
Everything
I hope you don't know, I hope you don't see,
All of the feelings Bursting inside of me.
I wish I could tell you I wish I could let you know
All of these feelings I would like to show.
I lay in bed Hope and pray
You will wake up And realize some day.
Maybe one day you will know Maybe you will see
Although I meant nothing to you, You meant everything to me. |