TheKillerFish!'s Blog
Om skribenten

TheKillerFish!:
Sweetness.
Funktioner

Del artiklen:

Boys Boys Boys!

Udgivet 13/02 kl. 21:17Opdateret 13/02 kl. 21:30

 

 

 

Drenge er noget af det bedste vi piger ved, ud over shopping, sko, tøj og make-up.
Drenge kan være søde, sjove, dejlige og super lækre! Hvad skulle vi dog gøre uden jer, drenge?  Især hvis man er forelsket, så er den dreng, bare det eneste man kan snakke om, han er bare hele ens verden. Og man tænker ikke på andre.

Men ligeså snart han har lavet den mindste lille fejl der gør at du er blevet såre, så hader du ham mere end pesten. Og man ville ønske han bare kunne flytte skole, eller flytte til USA. 


Hvorfor er det vi har det sådan, jeg synes nu de er søde nok, og selvfølgelig hader jeg dem, men jeg tilgiver dem ret hurtigt efter, jeg synes det rigtige at gøre er at lade ham vide hvor meget han har såret dig, også bagefter tilgive ham. 
På den måde har du det også meget bedere med dig selv, og så smil forfanden! Det hjælper på det meste, og du ser sikkert smuk ud når du smiler! :D 

Læst 50 gange
Kommentering er er ikke mulig, da du ikke er logget ind.

© Copyright 2012 - FaceUP
0.0405280590057